GUANGDONG CARDLO BIOTECHNOLOGY CO., LTD.

Sözüm devam ediyor
Müşterilerimize ihtiyaç için mobilite seçenekleri verin.
  • Çin GUANGDONG CARDLO BIOTECHNOLOGY CO., LTD. şirket Profili
  • Çin GUANGDONG CARDLO BIOTECHNOLOGY CO., LTD. şirket Profili
Şirket ayrıntıları
Ana Pazar: Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Okyanusya, Dünya çapında
İş türü: Üretici, İthalatçı, İhracatçı
Markalar: CARDLO
No. Çalışanları: 100~300
Yıllık satış: 5,000,000-10,000,000
Yıl kurulan: 2005
İhracat p.c: 70% - 80%
Giriş

Guangzhou CARDLO Biyoteknoloji Co, Ltd araştırma, üretim ve satış üssü olan modern bir hızlı gelişme kimya şirketidir.CARDLO'nun araştırma ve geliştirme için yaptığı mali yatırım 100 milyona ulaşıyor, araştırma ve üretim üssü Guangzhou Ekonomik ve Teknolojik Gelişim Bölgesinde bulunuyor ve gelişmiş uluslararası ekipman ve teknolojiyi ithal ediyor.Cardlo tarafından üretilen Distile Gliserin Monostearat'ın saflığı% 99'un üzerindedir ve dünyada lider seviyeye ulaşır.Emülgatör katkı maddeleri ve plastik katkı maddelerinin yıllık çıktıları yaklaşık 60.000 Metrik Tondur.

Çin GUANGDONG CARDLO BIOTECHNOLOGY CO., LTD. şirket Profili 0

 

CARDLO'nun organizasyon yapısı, gıda katkı maddeleri, plastik katkı maddeleri ve veterinerlik ilaç katkı maddeleri bölümleri dahil olmak üzere yeniden düzenlendi.Genel hedef, 500 milyon yuan veya daha fazla çıktı değerine ulaşmaktır.

CARDLO'nun organizasyon yapısı, gıda emülgatör katkı maddeleri, plastik katkı maddeleri ve veterinerlik ilaç katkı maddeleri bölümleri dahil olmak üzere yeniden düzenlendi.Genel hedef, 5000 milyon yuan veya daha fazla çıktı değerine ulaşmaktır.

 

Çin GUANGDONG CARDLO BIOTECHNOLOGY CO., LTD. şirket Profili 1


1. Gıda katkı maddeleri: damıtılmış monogliseridler DMG95, mono ve digliseridler dahil GMS40, poligliserol yağ asidi esteri PGE, gliserin monostearat GMS99, Gliserol Monolaurin GML, Span60, soya fasulyesi lesitini, SP kek emülgatör, ekmek emülgatör, CMC, CSEML, SSL, SSL, ve diğer emülgatörler;

 

Çin GUANGDONG CARDLO BIOTECHNOLOGY CO., LTD. şirket Profili 2


2. Plastik katkı maddeleri: Dahil olanlar: Plastik yağlayıcı: GMS, EBS, PETS, PE WAX, G-60, G-70S, EPE FOAM DMG / GMS için büzülme önleyici, Plastik buğu önleyici, damlama önleyici katkı maddeleri, Kayma maddesi: Erukamid Oleamide.Antistatik, Ana parti dispersiyon ajanı, Stabilizatörler, ÇİNKO STEARAT, ÇİNKO / KALSİYUM STEARAT, MAGNCIUM STEARATE PVC İŞLEME YARDIMI, DEĞİŞTİRİCİ: CPE, ACR, MBS ETC.

 

 

 

Çin GUANGDONG CARDLO BIOTECHNOLOGY CO., LTD. şirket Profili 3

Geçmiş

Gıda Emülgatör endüstrisi 1970'ler ile 1980'ler arasında ortaya çıktı.Geleneksel endüstri ile karşılaştırıldığında geç başlar ancak hızla gelişir.Modern üretim teknolojisi ve denetim sistemini geliştirmiş, ürün kalitesini koruyan eksiksiz bir endüstri standardı oluşturmuştur.Gıda emülgatör endüstrisi istikrarlı hammadde tedarik sistemine sahiptir, teknolojinin gelişmesiyle üretim maliyeti kolaylıkla kontrol edilebilir, bu nedenle piyasa riskine etkin bir şekilde dayanabilir.Rekabetin güçlenmesiyle birlikte, üretim verimliliğini ve kalitesini iyileştirme ihtiyacı da artmaktadır.Güvenli Gıda katkı maddeleri endüstrisi, hükümet politikalarının desteğine ve parlak geleceğe yol açan geleneksel gıda endüstrisine büyük gelişme sağlayabilir.

 

CARDLO, "Üretim-Acadamic-Araştırma" kombinasyonu ile bilimsel yaratıcı moda büyük önem veriyor ve kreasyonları çeşitli şekillerde desteklemeye çalışan birçok araştırma enstitüsü ve üniversite ile teknik işbirliği ilişkisi kurdu.Şimdi Cardlo, Kanada Saskatchewan Üniversitesi, Güney Çin Teknoloji Üniversitesi, Jinan Üniversitesi ve Güney Çin Tarım Üniversitesi ile işbirliği kurmuştur.

Çin GUANGDONG CARDLO BIOTECHNOLOGY CO., LTD. şirket Profili 0Çin GUANGDONG CARDLO BIOTECHNOLOGY CO., LTD. şirket Profili 1Çin GUANGDONG CARDLO BIOTECHNOLOGY CO., LTD. şirket Profili 2Çin GUANGDONG CARDLO BIOTECHNOLOGY CO., LTD. şirket Profili 3Çin GUANGDONG CARDLO BIOTECHNOLOGY CO., LTD. şirket Profili 4

Hizmet

CARDLO“Kalitenin değer yaratır, güven geleceği yaratır” şirketimizin rehberi olduğuna inanır;iş felsefemiz olarak “güvenilirlik, kalite, yaratma, hizmetler” konusunda ısrar ediyor ve “müşterinin ne istediği bizim yaptığımız şeydir” hizmet inancımızdır.Cardlo sürekli olarak yüksek kaliteli emülgatörler, plastik katkı maddeleri ve diğer yardımcı maddeler ile çeşitli müşterilere yüksek standartta hizmetler sunmaktadır.

 

CARDLO28 buluş patenti ve 20 başvuru patenti içeren 48 patente sahip olması, çekirdek teknoloji patent avantajlarını kademeli olarak genişletmektedir.Güçlü yaratıcı inovasyon sistemini getirir ve şirketin rekabet gücünü yükseltir, bu da şirket markasını geliştirir.

Çin GUANGDONG CARDLO BIOTECHNOLOGY CO., LTD. şirket Profili 0Çin GUANGDONG CARDLO BIOTECHNOLOGY CO., LTD. şirket Profili 1Çin GUANGDONG CARDLO BIOTECHNOLOGY CO., LTD. şirket Profili 2

Ekibimiz

CARDLO güçlü bir teknik ekip kurdu, Tek yürek, tek zihin, elimden gelenin en iyisini yapın, üyeler analitik kimya, yüksek polimer malzeme ve gıda bilimi gibi birçok bilim alanından geliyor.Cardlo ayrıca Guangdong Glycerin Monostearate teknoloji araştırma merkezi, Guangdong doktora sonrası yaratma üssü ve Guangzhou Glycerin Monostearate geliştirme merkezi inşa etti.Harika teknoloji araştırma ekibi, Cardlo için harika teknoloji ve yetenek sağlar.

Çin GUANGDONG CARDLO BIOTECHNOLOGY CO., LTD. şirket Profili 0Çin GUANGDONG CARDLO BIOTECHNOLOGY CO., LTD. şirket Profili 1